قوانین و مقررات ثبت کالا و پردازش و ارسال کالا

 

بند ۱:  فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارش‌ها است.

بند ۲:  کلیه سفارش‌‏های ثبت ‌شده درسایت فروشگاه اینترنتی از طریق ارسال پیام کوتاه و پیش‌ فاکتور از طریق ارسال پیامک، به کاربر اطلاع داده می شود. فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت‌ شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید و پس از ۴۸ ساعت تا ۷۲ ساعت کالا تحویل خریدار می شود.

بند ۳:  ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده‌ شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه ‌شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط خریدار سفارش‌دهنده در سایت درج‌ شده و فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام به‌عنوان فروشنده متعهد است که سفارش خریدار را به‌ صورت صحیح و سالم چه ازنظر ظاهری و چه ازنظرمحتوایی تحویل خریدار دهد. درصورت عدم حضور سفارش ‌دهنده در مکان تعیین‌ شده، این فروشگاه هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

بند ۴: درصورتی‌ که در مرحله پردازش خرید مشکلی از بابت موجود بودن کالا رخ‌ داده باشد مبلغ پرداخت‌ شده حداکثر تا ۳ روز کاری به‌ حساب خریدار عودت داده خواهد شد.