قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام

بند ۱:  به وب‌سایت هلدینگ فام خوش‌آمدید؛ لطفاً کمی وقت گذاشته و قوانین و مقررات وب ‌سایت را مطالعه نمایید، تمامی کسانی که قصد استفاده از وب‌ سایت را دارند باید شرایط زیر را مطالعه و به‌صورت کامل بپذیرند.

بند ۲:  خرید محصول از فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

بند ۳:  محتوا و اطلاعات درج‌شده در این وب ‌سایت ممکن است در هرزمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال‌ شده در این صفحه قابل‌ مشاهده خواهند بود.

بند ۴:  محتوا و اطلاعات قرار داده‌ شده در این وب‌ سایت به‌ جز در مواردی خاص به‌ صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد.

بند ۵:  فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام هیچ‌ گونه مسئولیتی را در مورد دسترسی به وب‌ سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارجی (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) این سایت باشند، نمی‌پذیرد.

بند ۶ : ورود کاربران به وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام از سوی کاربر است.

بند ۷:  سایت‌ها و لینک‌هایی که در وب‌ سایت هلدینگ فام  قرارگرفته برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل ‌تر به کاربر بوده و تمامی آن‌ها مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام مسئولیتی در قبال محتویات آن‌ها ندارد.

بند ۸: فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام از HOLDINGFAM.COM  با کاربران ارتباط برقرار مینماید و این ارتباط فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.

بند ۹:  استفاده غیرتجاری از محتویات وب‌ سایت با ذکر منبع هیچ مشکلی ندارد و اما درصورتی‌ که مایل به استفاده از اطلاعات موجود در وب ‌سایت جهت اهداف و مقاصد تجاری هستید باید از طریق پست الکترونیکی درخواست خود را ارسال نمایید و تأییدیه را از مدیریت وب ‌سایت دریافت نمایید.

بند ۱۰:  کاربران عزیز هنگام سفارش کالا باید اطلاعات کامل محصولات را مطالعه نموده و بااطلاع کامل از وب ‌سایت هلدینگ فام اقدام به خرید نمایند.

بند ۱۱:  فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام سعی در حفظ اطلاعات منحصربه‌ فرد کاربران خواهد داشت و متعهد می شود حتی‌المقدور از اطلاعات شخصی کاربران این وب‌ سایت محافظت نماید.

بند ۱۲ : توجه شود که در هنگام خرید تمامی اطلاعات درج‌ شده باید به ‌صورت کامل وارد شود، بدیهی است کاستی یا نادرستی در واردکردن اطلاعات مانع دریافت به ‌موقع سفارش می شود.

بند ۱۳: تمامی اطلاعات موجود در وب‌سایت مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی هلدینگ فام محفوظ می‏‌دارد.